Kamizelka asekuracyjna na narty dla dziecka

Kamizelka do nauki jazdy na nartach to sprawdzony produkt Oxford Sport. Kamizelka asekuracyjna na narty cieszy się zainteresowaniem zarówno szkół narciarskich, jak i rodziców chcących nauczyć dzieci jazdy na nartach. Kamizelka stanowi znakomitą pomoc w nauce jazdy dla dzieci lub kontroli jazd małych dzieci. Kamizelka narciarska jest wykonana z wysokiej jakości materiału, posiada pełny zakres regulacji szelek i mocowania na kurtce.

Kamizelka asekuracyjna na narty

Nauka jazdy na nartach z kamizelką asekuracyjną to znakomity środek dla małych dzieci. Rodzic lub instruktor posiada pełną kontrolę nad ruchami dziecka – torem jazd oraz szybkością. Sterowanie jazdą dziecka jest proste,  do wykonania już przed rodziców średniozaawansowanych w  jeździe na nartach – nie wymaga siły lub specjalnych umiejętności. Dzięki jaskrawym kolorom dziecko jest widoczne z daleka dla innych narciarzy. Dziecko czuje się bezpiecznie i może zjeżdżać na nieco trudniejszych trasach niż ośla łączka. Kamizelka asekuracyjna pozwala przyspieszyć naukę skręcania i zatrzymywania oraz utrzymywania właściwej pozycji zjazdowej. Dla dodatkowego zwiększenia widoczności dziecka szelki asekuracyjne zostały wyposażone w odblaski. Oxford Sport produkuje szelki asekuracyjne samodzielnie w swoim zakładzie w Polsce. Istnieje możliwość przystosowania produktu pod potrzeby klienta. Dostarczyliśmy już na rynek kilkaset kamizelek asekuracyjnych dla klientów indywidualnych i szkół narciarskich.

Kamizelka asekuracyjna na narty – instrukcja użytkowania

Kamizelkę do nauki jazdy zakładamy na kurtkę z główną klamrą mocującą z przodu tułowia. Klamra kamizelki asekuracyjnej służy także do regulacji obwodu kamizelki. Następnie zapinamy klamrę w kroku i mocujemy szelki do manipulacji dla opiekuna dziecka. Szelki trzymamy jedną lub dwoma rękami. Długość szelek pozwala na jazdę dziecka do 3 metrów od opiekuna.

Zobacz także inne produkty Oxford Sport dla sportów zimowych

Kamizelka asekuracyjna na narty dla dziecka
Przewiń do góry