Nad wodę

Torby na łódź lub jacht to jedna ze specjalizacji Oxfordsport. Dzięki najwyższej jakości materiałom, mocnym szwom oraz przemyślanym krojom nasze torby na łódkę będą służyły przez długie lata. Torba żeglarska, worek żeglarski czy plecak żeglarski zakupiony w naszej firmie sprawdzi się w bezpiecznym przechowywaniu drobiazgów czy artykułów wędkarskich.


Torba pod ławkę do pontonu/łódki - model 1

Torba pod ławkę do pontonu/łodzi wykonana z nieprzemakalnego materiału. Torbę (dolną część ładunkowa) można w bardzo prosty sposób odczepić od siedziska jak i ponownie ja zamontować. Zapinana jest przez ławkę w trzech miejscach na klamry zatrzaskowe. W środku znajdują się dwie komory, jedna z nich to komora izotermiczna zapinana na zamek błyskawiczny wypełniona pianką o grubości 5 mm, utrzymuje ona stałą temperaturę przez kilkadziesiąt minut.
Wymiary : 86 cm x 12 cm x 18 cm
Torba pod ławkę do pontonu/łódki - model 1

Torba pod ławkę do pontonu/łódki z siedziskiem nr 3

Torba pod ławkę do pontonu/łodzi wykonana z nieprzemakalnego materiału. Torba wyposażona jest w dodatkowo miękkie siedzenie na ławkę o wymiarach 4 cm grubości, 28 cm głębokości i 110 cm długości. Jest uniwersalna, po odpięciu od siedzenia pełni funkcję torby podróżnej. Posiada komorę główną, jedną kieszeń izotermiczną na przechowywanie żywności, jedną kieszeń boczną i kieszeń z siatki. Wodoszczelne zamki, usztywniane dno z płyty z tworzywa. W dnie znajdują się pukle zapobiegające brudzeniu się torby. Posiada również wygodny, odpinany pasek na ramię. Istnieje możliwość dopasowania wymiarów torby.
Materiał: nylon - gramatura 420 g
Pojemność: 62 l
Wymiary : 77 cm x 30 cm x 27 cm
Torba pod ławkę do pontonu/łódki z siedziskiem nr 3

Kieszeń fałowa z kieszenią izotermiczną

Kieszeń fałowa z jedną kieszonką izotermiczną do przechowywania żywności oraz dwie inne kieszonki. Górna krawędź kieszeni jest dodatkowo wzmocniona, znajdują się tu dwie napy ze stali. Druga cześć napy jest przykręcana do łodzi za pomocą wkrętu. Istnieje też drugi wariant gdzie zamiast nap są oczka z dodatkowymi sznurkami do zamocowania na pontonach. Kieszeń może być również wykorzystana dla podróżujących na tylnym siedzeniu samochodu.
Wymiary : 35 cm x 29 cm
Kieszeń fałowa z kieszenią izotermiczną

Kieszeń fałowa potrójna

Kieszeń fałowa potrójna. Pojemność jednej kieszeni to ok. 1,5 l. Objętość komory w zupełności wystarcza na włożenie liny lub 1,5 l wody mineralnej. Górna krawędź kieszeni jest dodatkowo wzmocniona, gdzie znajdują się trzy napy, druga cześć napy jest przykręcona do łodzi. Istnieje możliwość zrobienia kieszeni z oczkami zamiast nap dzięki którym można ją przymocować do pontonu za pomocą dodatkowych sznurków, które są w zestawie.
Wymiary : 46 cm x 30 cm
Kieszeń fałowa potrójna

Szukasz nietypowej torby na żagle? Z chęcią poznamy Twoje potrzeby i zaproponujemy rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu!

Przewiń do góry