Skirzepy do nart – wysokiej jakości bezpośrednio od producenta

Rzepy do spinania nart to bardzo użyteczny gadżet dla pasjonatów narciarstwa. Umieszczając reklamę na skirzepach firma może liczyć na skuteczną ekspozycję marki wśród atrakcyjnej grupy docelowej  klientów. Ważne jest, aby skirzepy oprócz atrakcyjnie przedstawionego logo i danych firmy były wykonane z wysokiej jakości materiału. Priorytetem jest tutaj zabezpieczenie nart w czasie transportu. Oxford Sport oferuje całą gamę skirzepów w przystępnych cenach.

Skirzep Deluxe Oxford Sport

Produkcja skirzepów jest realizowana przez Oxford Sport od ponad 10 lat. W tym czasie firma wypuściła na rynek kilka linii produktowych rzepów do nart, przystępnych na każdą kieszeń. Sztandarowym modelem jest Skirzep Deluxe z tłoczonym logo na materiale skóropodobnym. Modelem przykuwającym uwagę jest Skirzep Wide w jaskrawym kolorze. Ofertę Oxford Sport zamyka Skirzep Budget, cechujący się najlepszą ceną przy zachowaniu pełnej funkcjonalności.

Skirzep reklamowy od Oxford Sport to produkt każdorazowo dopasowywany do potrzeb Klienta. Realizujemy najbardziej wymagające projekty. Całość produkcji jest realizowana w Polsce. Ponadto nasza produkcja jest proekologiczna, gdyż  nasze maszyny są zasilane wyłącznie energią odnawialną z własnej elektrowni słonecznej. Zapraszamy do kontaktu celem przedstawienia oferty!


Skirzep Deluxe

Rzep narciarski najwyższej jakości z tłoczonym logo firmy. Wykonany z materiału skóropodobnego. Logo i nazwa firmy są nanoszone specjalną pieczęcią. Najlepszej jakości i wykonania rzep na rynku. Bez problemu zepną narty o szerokim taliowaniu. Możliwość doboru koloru pianki i skóry.
Wymiary skirzepu:
Wysokość: 4 cm
Długość opaski: 30cm
Długoś pianki: 20 cm
Skirzep Deluxe rzep narciarski Oxford Sport

Skirzep Wide

Efektowny rzep narciarski przykuwający uwagę na stoku. Dzięki szerszemu krojowi i jaskrawym kolorom wyraźnie odróżnia się od innych rzepów narciarskich. Atrakcyjny design przy rozsądnej cenie. Możliwość doboru koloru pianki i materiału.
Wymiary skirzepu:
Wysokość: 5 cm
Długość opaski: 30cm
Długoś pianki: 20 cm
Skirzep Wide rzep narciarski Oxford Sport

Skirzep Budget

W pełni funkcjonalny ski rzep w najlepszej cenie. Możliwość doboru koloru pianki, druk logo i nazwy firmy w kolorach monochromatycznych.
Wymiary skirzepu:
Wysokość: 4 cm
Długość opaski: 30cm
Długoś pianki: 20 cm
Skirzep Budget rzep narciarski Oxford Sport
Skirzepy do nart – wysokiej jakości bezpośrednio od producenta
Przewiń do góry