Akcesoria narciarskie od Oxford Sport na sezon 2021

Rzepy do nart, pokrowce na narty i buty czy kamizelki dla dzieci uczących się jazdy na nartach. Wszystkie te produkty znajdziesz w ofercie Oxford Sport. Od lat zaopatrujemy szkoły narciarskie i dostawców sprzętu narciarskiego w Polsce. Nasze torby, pokrowce i rzepy narciarskie wybierały wiodący producenci sprzętu narciarskiego i sieciowe sklepy sportowe. Zapraszamy do kontaktu dla zapoznania się z naszą ofertą.

Skirzepy to klasycznie atrakcyjny gadżet dla umieszczenia logo firmy w wyeksponowanym miejscu. W końcu to przed restauracją czy barem na stoku wszyscy zwracają uwagę na ustawione narty. Dzięki wysokiej jakości  materiałów oraz wielu możliwościom naniesienia logo firmy (druk 3d, „pieczęć”) poprzez rzepy do nart możecie Państwo w łatwy sposób przyciągnąć uwagę wszystkich narciarzy.

Torby na narty to tradycyjnie nieodzowny element wyposażenia każdego narciarza. Produkowane przez nas pokrowce na buty, narty czy snowboard są z dobrej jakości materiałów, z mocnymi szwami i dobrze wyeksponowanym logo. Będą z pewnością mocnym punktem oferty sklepu narciarskiego czy upominków dla oddanych klientów firmy. Plecak do noszenia nart czy kuferek na kask narciarski to jedne z wielu innowacji Oxford Sport. Noszenie nart na plecaku pozwala na sprawne przemieszczanie się po górskich kurortach. Torba na kask z twardego materiału skutecznie chroni przed zarysowaniami czy deformacją powierzchni kasku.

Akcesoria do nauki jazdy na nartach są natomiast niezwykle cenne przy instruktarzu małych dzieci. W nasze ofercie znajduje się cała gama uprzęży dla asystowania jazdy na nartach przez milusińskich. Rodzic czy instruktor może przekazać nieco inicjatywy dziecku jednocześnie zachowując ciągłą kontrolę nad prędkością czy kierunkiem jazdy.

Akcesoria dla narciarzy wydają się posiadać nieskończony katalog.  Posiadasz swój pomysł lub nieszablonowe zapotrzebowanie? Skontaktuj się z Oxford Sport! Nasza szwalnia toreb i akcesoriów narciarskich jest gotowa podjąć najbardziej wymagające wyzwanie i przygotować produkt w rozsądnej cenie. Szyjemy w Polsce torby narciarskie wysokiej jakości w dostępnej cenie.

Torby na buty narciarskie, narty, kaski oraz pozostały asortyment do zobaczenia tutaj

Akcesoria narciarskie od Oxford Sport na sezon 2021
Przewiń do góry