Mini przyłbica – chroni przed COVID-19, alternatywa dla maseczki

Przyłbica chroniąca przed COVID-19 zakrywająca całą twarz bywa niepraktyczna w użyciu i zajmuje zbyt dużo miejsca. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów nasza firma poszerzyła ofertę o mini-przyłbice. Mini-przyłbica jest komfortowa w użytkowaniu przez wiele godzin. Nie powoduje problemów z oddychaniem, a do tego łatwa w dezynfekcji.

Mini-przyłbica – sposób noszenia

Mini-przyłbice to innowacyjne rozwiązanie opracowane z myślą o nowych wymogach higienicznych związanych z koronawirusem. Znakomicie sprawdzi się u osób mających problemy z oddychaniem, zastępując maseczkę ochronną. Mini przyłbice spełniają wymagania Ministerstwa Zdrowia dla obowiązku zakrywania nosa i ust.

Mini-przyłbica sprawdzi się zwłaszcza dla pracowników gastronomii, branży hotelarskiej, sektora edukacji, kosmetologii i innych profesji wymagających bezpośredniego kontaktu z klientami. Przyłbice w wymiarze mini są komfortowe  i wygodne w użyciu. Plastikowa, przezroczysta osłona twarzy jest praktycznie niewyczuwalna w czasie noszenia. Dzięki widoczności całej twarzy, mini-przyłbica umożliwia współdziałanie z Face ID w telefonach i urządzeniach elektronicznych.

Czyszczenie masek higienicznych, a raczej ich brak, to coraz poważniejszy problem. Mini-przyłbica posiada tutaj znaczącą przewagę – jest bardzo łatwa w dezynfekcji! Zastosowane materiały pozwalają na wielorazowe użycie mini przyłbic, wystarczy wyczyścić je wodą z detergentem w temperaturze 40 stopni Celsjusza. I gotowe!

Mini przyłbica przeznaczona jest dla osób, które odczuwają dyskomfort podczas używania zwykłej maseczki ochronnej. Zaprojektowana z myślą o astmatykach, osobach cierpiących na zapalenie zatok, noszących okulary oraz wszystkich osób źle znoszących długotrwałe noszenie maski ochronne.

Mini przyłbica jest wygodna nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Jej budowa umożliwia szybką i wygodną regulację docisku w okolicach nosa. Dostępna w 3 rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie rozmiar odpowiedni dla siebie. Zastosowane materiały są najwyższej jakości i  nie powodują podrażnienia czy uczulenia.

Mini-przyłbica – wygląd maski ochronnej

Jej głównym zadaniem jest ochrona przed zanieczyszczeniami, zapobieganie rozprzestrzenianiu czynników mogących powodować infekcje.

W przeciwieństwie do maseczek ochronnych, mini przyłbica nie zakrywa twarzy, co umożliwia bezproblemowe rozpoznawanie się na ulicy.

Oferowana przez naszą firmę przyłbica jest w 100% produktem polskim.

Mini przyłbica – chroni przed COVID-19, alternatywa dla maseczki
Przewiń do góry