Rower – sakwy, torby i akcesoria

Torby na rower, sakwy rowerowe czy plecaki rowerowe to sztandarowe produkty naszej firmy. Oxfordsport to producent dostarczający torby rowerowe i sakwy na rower zarówno dla celów rekreacyjnych, jak i wyczynowych. Wysoka jakość toreb dla rowerów i otwartość na indywidualne rozwiązania – to powód wyboru przez ekipy sportowe naszych toreb. Zapoznaj się z naszym asortymentem lub zaproponuj własne rozwiązania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Pokrowiec rowerowy

Pokrowiec na rower wykonany z niezwykle trwałego i odpornego na śnieg, deszcz, mróz oraz słońce materiału - Polietylenu ( PE-200) o gramaturze 200 g/m2. Pokrowce w tylnej części zapinane na rzep, w środku posiadają klamrę zatrzaskową żeby nie podwiało pokrowca, całość pokrowca obszyta taśmą.
Dostępne kolory : srebrny , jasnozielony.
Wymiary : 190 cm x 110 cm
Pokrowiec na rower Oxford Sport

Plecak Rowerowy Mały PR108

Mały plecak rowerowy o pojemności około 3 l. W szelkach i na plecach tkanina dystansyjna (oddychająca). Pas piersiowy, z przodu gumy umożliwiające podpięcie kasku.
Wymiary : 35 cm x 20 cm x 6 cm
Plecak Rowerowy Mały PR108

Sakwa Rowerowa SRPR 110

Sakwa rowerowa pod ramę, jedna duża kieszeń w środku, pojemność około 4 l.
Wymiary : 38 cm x 23 cm x 6 cm
Sakwa Rowerowa SRPR 110

Mapnik na Rower M

Wykonany z mrozoodpornej folii wzmocnionej materiałem. Mocowany do kierownika rzepami lub zakładany na ramię, z boku miejsce na długopis.
Wymiary (złożony) : 25 cm x 16 cm
Wymiary (rozłożony) : 25 cm x 28 cm
Mapnik na Rower M

Sakwa rowerowa na bagażnik SRB102

Trzyczęściowa duża, pojemność zestawu to 75 l. Boczne kieszenie od strony koła są wykonane z tkaniny plandekowej. W górnej części można podpiąć karimatę i śpiwór. Boczne części można wozić oddzielnie.
Wymiary:
Sakwa rowerowa na bagażnik SRB102
Rower – sakwy, torby i akcesoria
Przewiń do góry